MARKETINGOVÉ PORADENSTVÍ

Ramark

WEB - E-SHOP
PPC - SEO
Strategický marketing
Tvorba a úpravy webových stránek

739 547 865 >>
Ing. Radka Kutilová

Ramark - tedy něco o mě......

V roce 2000 jsem na George Brown College v kanadském Torontu získala certifikát v oboru Web Page Publishing (kód HTML/CSS).
Po ukončení studia jsem pracovala pro kanadskou nadaci Nadace Terryho Foxe a připravovala jsem marketingové newslettery, koordinovala emailingové kampaně a také jsem spravovala firemní web a eshop.

Dále jsem absolvovala dva semestry v oboru Marketing na Toronto Metropolitan University a poté jsem se pracovně vrátila do České republiky.

Vysokoškolské vzdělání jsem po návratu z Kanady dokončila na VŠFS v Praze v magisterském oboru Marketingová komunikace.

Pandemie Covid-19 mi umožnila zpomalit a věnovat dostatek času dalšímu studiu. Absolvovala jsem profesní kurz Manažer marketingových projektů se specializací na online marketing, s důrazem na reklamní kampaně pro vyhledávače Google a Seznam, a částečně také na marketingovou práci se sociálními sítěmi jako Facebook (Meta), Instagram, Linkedin a Youtube.

Dále jsem absolvovala mnoho jiných školení pro rozšíření si zkušeností s používáních různých marketingových nástrojů, jako například tvorba webů v aplikaci WordPress, která je světově nejvíce užívanou aplikací pro tvorbu webových stránek. Pracovně jsem se také dostala k nástroji firmy Adobe – AEM, pro správu webů a blogů, který nyní používám právě tak, jako WordPress. Rozšířila jsem si znalosti v oblasti SEO nástrojů, práci s různými analytickými nástroji.

V roce 2022 jsem byla členem týmu, který se dostal do finále soutěže Nakopni Prahu s vlastním webovým projektem.

Kontakty

IČ: 716 102 60
zapsané v Živnostenském rejstříku v Kolíně
sídlo: Jateční 11, Praha 7


tel: 739 547 865

Tento web vytvořen by Ramark@2024

Fotografie jsou vytvořeny pomocí umělé inteligence AI